Kroma

Hakkımızda

Normal şartlarda bir web sitesinin en popüler sayfası bu değildir ama madem buradasınız bir kaç cümleyle size kendimizden basedelim...

Geçtiğimiz son 10 yılda bildiğimiz anlamdaki "Reklam Ajansı" yapılarının sürdürülebilirliğini ve işlevini yitirmesi; arada bulunan ulaşılması zor müşteri temsilcileri, art direktörler, junior art'lar, burnundan kıl aldırmayan grafikerler, yüzünü bile görmediğiniz "Ajans Başkanları" gibi artık hantallaşmış bürokrasi katmanları nedeniyle günümüzün hızlı temposuna ayak uyduramayan köhne yapılardan sizin de sıkıldığınızın farkındayız. (yoksa neden bu yazıyı okuyasınız değil mi?).

Tesadüfe bakın ki içeriden birileri olarak biz de sıkıldık.

O nedenle eski moda reklam ajanslarından kaçarken yanımıza sadece senelerin rafine tecrübesini aldık; bütün o gereksiz vagonları söküp geride bıraktık, sadece lokomotif olarak tüm işlerinizi hızla, yaratıcılıkla ve en önemlisi güncel anlayışla yapmaya olanak veren butik bir yapıya büründük.

Artık biz de mutluyuz, siz de...

Web sitesi, kurumsal kimlik, katalog, broşür, ambalaj tasarımı, fuar ve araç giydirme, süreli/süresiz ve kurumsal dergiler ve bu sayfayı daha da uzatmayacak bir dolu yaratıcı hizmet çeşitleriyle işlerinizi iyi ve doğru yapmak için buradayız.

Biliyoruz ki bu iş yukarıda gördüğünüz resimdeki gibi mucize bir hap yapıp yutmak kadar kolay değil...

Ama o kadar da zor değil.

Vizyonumuz, Misyonumuz

Vizyon mu?

Misyon mu?

Bizce vizyon/misyon gibi zaten samimi olmayan zorlama yazılarla vakit kaybetmeye gerek yok. En iyisi biz işimize bakalım.